Tel:
Çin Elektrik Tel Harness Üretici
ecocables electronics co.,ltd
Her bağlantı değerlidir - kablo demeti tasarım uzmanı

Ana sayfa

ecocables electronics co.,ltd

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6

ecocables electronics co.,ltd

ECOCABLES mükemmel kablo demeti servis şirketlerinden biridir, Elektrik Kablo Demeti , Otomotiv Kablo Demeti , Akü Kablo Demeti , Güç Uzatma Kabloları , Ses Kablo Demeti , IDC Kablo Grubu , Özel Kablo Demeti , Molex Kablo Grubu , JST Kablo Demeti , Endüstriyel Kablo Demeti , LED Kablo Demeti , LVDS Kablo Montajı , USB Uzatma Kablosu , DVI Video Kablosu , Düz Şerit Kablolar , Motor Kablo Demeti , AMP Kablo Demeti. Kapsamı, Kablo demeti üretimi, montajı, müşteri tasarımı ve en iyi teslimat yolunun katma değerli işlerini kapsar.

Dongguan'da “Dünya Fabrikası” olarak adlandırılan ECOCABLES , birçok büyük müşteriyle iyi iş ilişkileri kurmaktadır. Bu durumda, kalite ve fiyat artık sizin için bir sorun olmayacak.ECOCABLES Ar-Ge ekibi hızla değişen pazara ve çeşitli ihtiyaçlara cevap veriyor. AR-GE ekibi, müşterinin çizimi tasarlamasına, kullanılan malzemeyle ilgili tavsiyede bulunmasına, yeni ürünler geliştirmesine, kablo demeti için ROHS, REACH ve halojen içermeyen temel gereksinimlerini karşılar.Dahası, ECOCABLES her zaman müşteriler için en uygun teslimat yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Prototip, çizim tasarım, üretim, paketleme ve teslimattan ECOCABLES bunların hepsinden sorumlu olacak.


Uygun maliyetli kablo demeti ve montaj tasarımı ve servisi için ECOCABLES ile irtibata geçebilirsiniz !

2018 ECOCABLES profili.pdf

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : EKO

No. Çalışanları : 120~180

Yıllık satış : 3600000-4000000

Yıl kurulan : 2009

İhracat p.c : 30% - 40%

Şirket tarihçesi

ECOCABLES mükemmel kablo demeti servis şirketlerinden biridir, Elektrik Kablo Demeti , Otomotiv Kablo Demeti , Akü Kablo Demeti , Güç Uzatma Kabloları , Ses Kablo Demeti , IDC Kablo Grubu , Özel Kablo Demeti , Molex Kablo Grubu , JST Kablo Demeti , Endüstriyel Kablo Demeti , LED Kablo Demeti , LVDS Kablo Montajı , USB Uzatma Kablosu , DVI Video Kablosu , Düz Şerit Kablolar , Motor Kablo Demeti , AMP Kablo Demeti . Kapsamı, Kablo demeti üretimi, montajı, müşteri tasarımı ve en iyi teslimat yolunun katma değerli işlerini kapsar.

Firma Servisi

İş kapsamımız:

1. Kablo demeti tasarımı: Tecrübeli ve profesyonel mühendisimiz, müşterinin isteğine göre bir mühendislik çizimi tasarlamasına ve yapmasına yardımcı olur;

2. Kalıp / Bağlayıcı / tel tasarımı: Bağlayıcı ve SR ve tel piyasada mevcut değilse, mühendisimiz tüm ürünün müşterinin cihazına uygun olmasını sağlamak için müşterinin isteğine göre kalıp yapacak.

3. Prototip üretildi: Prototip, müşteri geliştirme, test ve seri üretim sırasında önemli bir rol oynuyor.
Ecocables her şeyin yolunda gitmesini sağlamak için daima prototip sunar.

4. Üretim: Fabrika kapasitesi haftada 500.000 adettir. Teslim süresi 7-10 gündür.

5. Ambalaj: yüksek kaliteli karton paket ve genel koruma sağlar

6. Teslimat: UPS, DHL, FEDEX, deniz ve hava nakliyesi dahil lojistik tedarikçimiz ile iyi ilişkilerimiz var. Artık pahalı navlun konusunda endişelenmenize gerek yok!

Şirket takım

ECOCABLES , yurtdışı pazar ve iç pazar, Ar-Ge ekibi, PMC ekibi, satınalma ekibi, İK ekibi, Mali ekip için satış ekibine sahiptir.

ecocables electronics co.,ltd
4. Kat, Xiang-chen Endüstri Parkı, No.5, Minlian Yolu, Dans Topluluğu, Humen Kasabası, Dongguan Şehri, Guangdong Eyaleti, 523930, CN
Tel:86-769-22880895
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Elektrik Tel Harness Tedarikçi. © 2014 - 2020 electrical-wireharness.com. All Rights Reserved.